מתקיני דאווה מוסמכים

דאווה ישראל משקיעה רבות בהדרכות ומאפשרת לקבל הסמכה כמתקין מוסמך בנושאים שונים ומגוונים.

להלן רשימת מתקינים אשר עברו הסמכה והתקינו בפועל ציוד של מותג דאווה.

לקוחות המועניינים בהתקנה מוזמנים לפנות אליהם לקבלת הצעה ואיפיון הפרויקט.

ירון בוזגלו (בר מערכות)

052-224-5150

Barsestems@gmail.com

ניסיון: Full Color, SMD, הגנה היקפית

Yaron Buzaglo2.jpg

אלי בן משה (רדיו קשר)

052-256-1067

radio.kesher@gmail.com

אתר: קישור

ניסיון: זיהוי פנים ומצלמות PTZ

Eli Radio Kesher.jpg

רם נגר (רמנט)

0544746445

it@ramnet.co.il

אתר: קישור א', קישור ב'

ניסיון: SMD (גילוי תנועה של אנשים ורכבים)

Ram Nagar.jpg

דוד אלימלך (iSeeYou פתרונות תקשורת וביטחון)

050-4444300

dudi@iseeyou.co.il

פייסבוקאתר

ניסיון: מצלמות ספירת קהל, הגנה היקפית

Dudi ELimelech.jpg

גיא בן לולו (בי.ג'י.סי טכנולוגיות)

054-8823949

Guy@b-g-c.co.il

www.b-g-c.co.il

ניסיון: תיחום בריכה עם חיבור צופר התראה, זיהוי פנים, הגנה היקפית

Guy Ben Lulu.jpg

גידי עבודי (ביג מערכות)

052-8037876

big0502164164@gmail.com

www.bigsystems.co.il

ניסיון: מצלמות PTZ, הגנה היקפית

GIIDI-BIG.jpg

דוד טרכטנברג (M.D communication solutions L.T.D)

052-476-4576

Sales@md-com.co.il

md-com.co.il

ניסיון: מערכות VMS אנליטיקה, עיר ללא אלימות, אבטחת ישובים. פרוייקטים לעסקים ולמוסדות

David Trakhtenberg.jpg

יעקב סדי (יס מערכות)

058-444-3377

9744440@gmail.com

yes-system.business.site

ניסיון: מצלמות Full Color, SMD, הגנה היקפית

Yacov Sidi.jpg

נתנאל דור (נתי מערכות)

052-786-7675

system.nati@gmail.com

ניסיון: SMD (גילוי תנועה של אנשים ורכבים)

Nati Dor.jpg

רן סופר (D.R. Technology)

050-7560246

sofferan1@gmail.com

פייסבוק

ניסיון: הגנה היקפית

Ran Sofer.jpg

אורן בויינוב (Com Safe)

050-7660090

oren@com-safe.co.il

www.com-safe.co.il

ניסיון: הגנה היקפיתSMDזיהוי פניםFull Color

Oren Buinov.jpg