top of page
Search

סיכום Dahua 2023: מתקדמים לקראת 2024, AIoT וקיימות עומדים במרכז הבמההגדלת הערך עבור לקוחותיה הייתה בלב מה שעשה דאהוא במהלך השנים האחרונות. לאחרונה, החברה חשפה את אסטרטגיית Think# 2.0 שלה, המניעה את הפיתוח שלה של פתרונות AIoT בעולם הולך ומתרחב של רשתות אינטליגנטיות ודיגיטליות. כיוזמה אסטרטגית לשנת 2023, החברה מנצלת את יכולות 'חמש מלאות' שלה, AIoT, חישת IoT, חיבורים משולבים וכישורים טכנולוגיים אחרים כדי להאיץ את הטרנספורמציה הדיגיטלית של ערים וארגונים. בכך, Dahua מחזקת עוד יותר את המערכת האקולוגית המשותפת שלה עם שותפיה, תוך קידום משותף של פיתוח הכלכלה הדיגיטלית ובחינת הזדמנויות בשוק העולמי יחד. אבל ההצלחה המסחרית הזו לא מושגת בחלל ריק - Dahua ממשיכה לאמץ את המטרות התאומות של קיימות ואחריות חברתית תאגידית, כדי לתרום לרווחת הסביבה והחברה.


מתן אפשרות לדיגיטליזציה וחדשנות של עריםאסטרטגיית Think# 2.0 מאמצת פיתוח של דיגיטציה וחדשנות בערים. זה כולל ניהול ותפעול עירוני משופר, בטיחות ציבורית גדולה יותר וניטור סביבתי. פתרונות התעבורה החכמים של Dahua משפרים את הבטיחות והיעילות של מערכות הכביש, ניטור ושיפור זרימות התנועה, מתן מידע בזמן אמת לנהגים ואיתור עבירות תנועה. פתרונות תעבורה כוללים מוצרים חסכוניים באנרגיה להפחתת פליטת פחמן, וטכנולוגיית היתוך תמונה להפחתת זיהום האור באזורים מנוטרים. פתרונות אחרים משמשים לשיפור הבטיחות והיעילות של מערכות תחבורה ציבורית, כמו מצלמות DSM וספירת נוסעים מבוססת בינה מלאכותית עבור כמעט 6,400 מיניבוסים ואוטובוסים חשמליים באיסטנבול. במונחים של אירועים ופעילויות במרכז העיר, נעשה שימוש במצלמות התומכות בינה מלאכותית של Dahua כדי להבטיח את הבטיחות והבטיחות של המשתתפים והצופים, כמו בקרנבל דל פאיס, שנמשך חודשיים בארגנטינה, וכדי לסייע לזרימת שירותי החירום ב- ישו מריה, גם הוא בארגנטינה.


באמצעות השילוב של טכנולוגיית חישת בינה מלאכותית ו-IoT, מצלמות Dahua עוקבות אחר הזריקות של יותר מ-800 חברות פוטנציאליות מזהמות במחוז סיני ופעילויות דיג בלתי חוקיות בנהר טואו במחוז פושון, שעלולות להשפיע על המגוון הביולוגי של הנהר. המצלמות בודקות באופן רציף מיקומים מוגדרים מראש במחזור של 30 דקות - כ-30 שניות לכל מיקום - ומשתמשות בטכנולוגיית הדמיה תרמית בלילה, כך שניטור חכם יכול להמשיך בחושך.


העצמת טרנספורמציה דיגיטלית-חכמה של ארגונים

הפתרונות של Dahua שימשו גם כדי להעצים את הטרנספורמציה הדיגיטלית החכמה של עסקים כדי לייעל את האבטחה, להגדיל את הפרודוקטיביות ולסייע בניהול ותפעול יעילים. Dahua פיתחה מגוון פתרונות בניה חכמה, למשל, כולל:


  • מתגי אוויר חכמים המבצעים ניטור וניתוח בזמן אמת של מתח, זרם וטמפרטורה.

  • מערכות חכמות לחיסכון באנרגיה המווסתות אוטומטית את השימוש באנרגיה במערכות מיזוג ותאורה. ההודעה לאחר חתימה עם מפתח פרטי.

  • פגישות וכנסים דיגיטאליים, המפחיתים את השימוש בנייר תוך הופכים את התקשורת לחלקה יותר וניהול הכנסים יעיל יותר.


מגזר אחד שממחיש את מגוון פתרונות הבנייה החכמה של Dahua הוא בתחום הנסיעות והתיירות. עם שילוב חדשני של טכנולוגיה עם אירוח, פתרונות מלונות חכמים מספקים חניית אורחים וצ'ק-אין יעילים, בקרת גישה מתקדמת עם זיהוי חריגות בזמן אמת כגון פריצות לא מורשות, מענה חירום יעיל בזמן אמת וצריכת חשמל חכמה. הטבועה במערכות אלו היא אספקת מודיעין בר-פעולה כדי לספק להנהלת המלון מודעות וניתוח מצבים ללא תחרות.בתחום החינוך החכם, Dahua עוזרת לשנות את הלמידה עם DeepHub Smart Classroom. DeepHub משתלב בצורה חלקה עם AI כדי ליצור סביבת למידה סוחפת, אינטראקטיבית ועשירה בתוכן. הוא משלב גם יכולות חומרה ותוכנה, ומציע 4 תרחישי הוראה (הרצאה, סמינריון, היברידי, שיתוף). לוח DeepHub, למשל, כולל הקרנה אלחוטית, כתיבת לוח, שיחות ועידה בווידאו וניהול קבצים, המעניק לתלמידים ולמורים את היכולת ליצור אינטראקציה עם תוכן באמצעות היפר-קישורים או כפתורים, ולהפעיל יישומים מהלוח עצמו. DeepHub מספקת גם הזדמנויות שאין שני לה ללמידה מרחוק משמעותית, כפי שקורה בבית הספר הבינלאומי על הריין בגרמניה, שם שופרו השתתפות התלמידים והאינטראקציה בכיתה.


בנוסף לבנייה חכמה ולחינוך, Dahua מאפשרת את הטרנספורמציה הדיגיטלית-תבונית גם בתחומים אחרים, כולל קמעונאות, אנרגיה, פיננסים, לוגיסטיקה, ייצור, בנייה, פטרוכימיה, פחם, חשמל, פלדה, מוצרים חקלאיים, תרבות ותיירות, רפואה טיפול ועוד.


עיקרי טכנולוגיה לשנת 2023השנה הזו הייתה עוד שנה של חדשנות טכנולוגית עבור Dahua. קוביית הצבע המלא, למשל, מספקת פיקוח חכם של אור כפול בצבע מלא של 180 מעלות של סצנות גדולות. מצלמת ה-Three-in-One של Dahua, TiOC, עלתה לשלב הבא, וסיפקה אינטגרציה עם תוכנת ניטור אזעקה של צד שלישי, רמקולי IP ורכזות אזעקה, כמו גם תוכנת ניהול הווידאו DSS ו-DMSS של החברה.טכנולוגיית חיפוש הווידאו שופרה עם AcuPick, המשתמשת בחידושי בינה מלאכותית קדמית ואחורית כדי לאתר תמונות יעד של בני אדם או כלי רכב בצורה מהירה ומדויקת יותר בלחיצה אחת בלבד. בניגוד לגלישה פריים אחר פריים, AcuPick מאתרת ישירות קטעי וידאו של בני אדם או כלי רכב על ידי סינון מידע מיותר.כמו כן, הושקו השנה המתגים המנוהלים בענן של Dahua, המציעים את כל היתרונות של פלטפורמה מבוססת ענן כדי להוסיף, להגדיר ולנהל מכשירים בקלות מרחוק. הם מספקים פריסה מהירה, תצורה פשוטה ותחזוקה יעילה, והכל עם שידור PoE 2.0.ביצועי תמונה משופרים ופונקציות אינטליגנטיות עשירות - במיוחד בתנאי תאורה חלשה או תאורה חזקה - מופיעים בסדרת IPC WizMind S המשודרגת של Dahua. הוא כולל אפקט תמונה משופר בתאורה נמוכה בשם Deeplight, המשתמש באלגוריתם למידה עמוקה לעיבוד תמונות, הפחתת רעשי תמונה והשגת איכות תמונה טובה יותר.קלות ההתקנה של המצלמות מסדרת האלחוט של Dahua, הודות לחוסר הכבלים וההגדרה האינטואיטיבית של 'הכנס והפעל'. ניתן לנהל אותם דרך רשתות טלפונים סלולריים באמצעות אפליקציית Dahua Mobile Security Surveillance (DMSS), או באמצעות WiFi דרך מערכת ניהול הווידאו DSS.

דגשים נוספים במוצר בשנת 2023 כוללים השקות של:


  • סדרת X-Spans המספקת תצוגות פנורמיות ומקרוב.

  • HD משופר המופעל על ידי AI על פני טכנולוגיית משדל עם HDCVI

  • מגוון משופר של פתרונות מעקב פנורמיים.

  • פתרון האבטחה AirShield המשתמש בטכנולוגיית תקשורת RF מתקדמת ואמינה ובשירות ענן.

  • מצלמת רשת 4G סולארית להתקנה 'מחוץ לרשת'.

  • מערכת אינטרקום וידאו היברידית דו-חוטית מסדרת כל אחת לבתים.

  • פתרון בקרת גישה ללא מגע מסדרת Insider באמצעות Bluetooth ומכשיר נייד.

התפתחויות בתחום אבטחת הסייבר במהלך השנה כללו את השגת אישור ה-Common Criteria for Security Evaluation של Dahua עבור סדרת מצלמות הרשת שלה, ושחרור ה- Product Security Whitepaper 3.0 של החברה, המאפשר ללקוחות להגיב טוב יותר לאתגרי אבטחת הסייבר של היום.


חקירה מתמשכת של שדות מתעוררים

חברת דאווה עבדה גם על טכנולוגיות שאינן ביטחוניות ומתפתחות. אלה כוללים את Dahua Memory, המספקת פתרונות אחסון אמינים כגון SSDs, כרטיסי זיכרון, אחסון חיצוני, כונני הבזק מסוג USB ו-DRAM עבור מגזרי הווידאו וה-IT, ותצוגת LED Indoor Fine Pixel Pitch מסדרת Dahua CH II, המספקת בהירות מעולה עם אנרגיה משופרת. יעילות וקיימות.


במבט קדימה לשנה הבאה, Dahua תמשיך לאמץ מגמות AIoT ממוקדות בווידאו כדי לחזק את יכולות ה-AIoT שלה ולהעצים את מגזרי הלקוחות השונים שלה, תוך הפעלת האסטרטגיה הארגונית Think#2.0 שלה. יחד עם המחויבויות הסביבתיות, החברתיות והממשלתיות של Dahua לפרקטיקות ברות קיימא תוך שילוב מודיעין דיגיטלי, 2024 אמורה להיות שנה של המשך קידמה טכנולוגית באופן בר קיימא וידידותי לסביבה.
5 views0 comments

コメント


bottom of page