top of page
Search

התקנה פשוטה, מהירה וידידותית למשתמשהתקנה היא חלק משמעותי בכל מצלמת ניטור. זה משהו שמתקינים צריכים לשקול היטב ולחשוב עליו לפני רכישת ציוד כלשהו. מבני המצלמה עשויים להשפיע על השלבים הנדרשים להשלמת המשימה, העלות שעלולה להיגרם, מספר האנשים הדרושים וכו'.


בתור פתרון AIoT וספק שירותים ממוקדי וידאו מובילים בעולם, ל-Dahua מחכה לנו הרבה במונחים של הפיכת התקנת המצלמה לפשוטה, מהירה וידידותית למשתמש. יוזמת 5E שהושקה לאחרונה מתמקדת בעיצוב ממוקד משתמש ומטרתה לספק ללקוחות תפעול יעיל, הפחתת עלויות, ערבויות אבטחה ושיפור ערך. התקנה קלה, אחד ממרכיבי המפתח של Dahua 5E, מתייחסת להתקנת חומרה קלה ולפריסת תוכנה קלה. עבור חומרה, Dahua מייעלת כל הזמן את העיצוב המבני, דרישות הכלים, חומרי ההנחיה, בטיחות התהליך וכו', כדי לשפר את קלות ההתקנה של החומרה. עבור תוכנה, Dahua מייעלת ללא הרף את הנגישות, הגמישות, המורכבות והנכונות שלהן, ובכך משפרת את ההתקנה הקלה של מוצרי תוכנה.


להלן כמה מנקודות השיא של ההתקנה הקלה של Dahua 5E:


מצלמת PTZ:נקודות חשובות:

התקנה שונה דורשת סוגריים שונים (בדרך כלל), רק סוגריים לקיר כלולים באביזרי המוצר: יש לרכוש בנפרד את סוגרי ההרכבה לתקרה. סוכנים חייבים לאחסן את שני הסוגריים הללו, אשר תופסים שטח אחסון משמעותי במחסן וכרוך בעלות הובלה גבוהה יותר. המתקינים צריכים לאשר את מיקום ההתקנה תחילה כדי להיות מסוגלים לבחור סוג הסוגר המתאים.


התקנת מצלמת כיפה היא מורכבת: בעת התקנת מצלמות כיפה. התקנת מצלמת כיפה צמודת תקרה צריכה בדרך כלל לפרק את המכסה, לתקן את הציוד עם הקיר העליון באמצעות ברגים, ולאחר מכן להתקין ולתקן את המכסה הכדורי. זה ללא ספק לוקח הרבה זמן להשלים. יתרה מכך, אדי מים עלולים להיכנס למכשיר במהלך ההתקנה, מה שהופך את הסרטון למטושטש ולא ברור.


פתרונות:


תושבת 2 ב-1: הוא תומך הן בהתקנה על התקרה והן על הקיר, מפחית את עלויות האחסנה וההובלה ומאפשר למתקינים להתקין מצלמות PTZ באמצעות תושבת אחת בלבד ללא קשר לתרחישים השונים.


מבנה מהיר להתקנה: לוחית המתכת והאטב המהירים להתקנה מונעים את הצורך בפירוק מכסה הכיפה, מצמצמים את שלבי ההתקנה, מגדילים את יעילות העבודה ומפחיתים את הסיכון לאדי מים בתוך המצלמה.


התאמה מרחוק: מערכת PTZ תומכת בכוונון מצלמה מרחוק לטווח ניטור אופטימלי. אין צורך בכוונון ידני של זווית באתר.


תרחישים של: חנות קמעונאית, וילה


מצלמות רשת של דאווה - IPC:נקודות חשובות:

המבנה של מוצרים מסוימים דורש יחסית יותר כוח אדם להתקנה ועיצוב מבני לא גמיש עשוי לצרוך יותר זמן התקנה. כמו כן, מצלמות המשמשות בתרחישים מיוחדים אינן ניתנות להתאמה בשלושה צירים ואינן מתאימות למטוסי הרכבה שונים.


פתרונות:


מבנה גלגל עיניים מהיר להתקנה: הוא מציע עיצוב מהדק שאינו דורש ברגים נוספים, ועיצוב קליפ שמונע את נפילת המצלמה במהלך ההתקנה. כמו כן הוא מצויד בבורג הידוק שבאמצעותו ניתן להדק את מארז המצלמה, גוף המצלמה ומבנה הבסיס יחד, מה שעוזר לייצב את המכשיר ולמנוע תנועות מיותרות. בנוסף, עם בורג הידוק אחד בלבד, ניתן לנעול את המצלמה כולה לבסיס הפאנל המהיר כדי למנוע גניבתה.


מבנה תלת צירים מתכוונן IP: גוף המצלמה מציג עיצוב כדורי, המאפשר התאמה גמישה באמצעות הטיה וסיבוב. כמו כן, ניתן להתאים את העיצוב העגול של המארז באמצעות כיוון מחבת בלתי מוגבל. בסך הכל, המצלמה מתכווננת בשלושה צירים, מה שמאפשר להתקין אותה בקלות במגוון רחב של מישורי הרכבה מורכבים ולא אחידים.


תרחישים של: בית קפה, פארק


חובק ITC Cardan Bracket 8019:נקודות חשובות:

עלות עבודה גבוהה, סיכון גבוה לתאונות: מבנה סוגר קונבנציונלי דורש לפחות שני אנשים להתקין, אחד להחזיק את המצלמה ואחד כדי להתקין אותה. הדבר כרוך בעלות עבודה גבוהה יותר ומציג סיכון גבוה לתאונות בעת התקנה ממקומות גבוהים.


עלות חומר גבוהה: המתקינים יצטרכו סולם וציוד אחר רק כדי להתקין את המצלמה.

זמן התקנה ארוך: סוגר מסורתי לוקח בדרך כלל כ-30 דקות להתקנה.


פתרונות:


עיצוב מבנה מהיר להרכבה: יש לו פלטת שחרור מהיר שניתן לחבר למצלמה כדי להפוך אותה לאבטחה יותר. עיצוב מפרק ההצמדה שלו אינו צריך ברגים נוספים ואדם נוסף כדי להתקין את המכשיר. אדם אחד יכול להתקין אותו תוך זמן קצר. הוא מציע גם שני צירי ברגים לכוונון זווית גמישה וקיבולת עומס של 10 ק"ג, מה שהופך את ההתקנה ליציבה יותר ופחות מתנודדת. זה מקצר משמעותית את זמן ההתקנה ב-60%.


תרחישי יישום: כביש מהיר, כבישים עירוניים.


מצלמות אנלוגיות של דאווה - HDCVI:נקודות חשובות:

זמן התקנה ארוך, עלות עבודה גבוהה ותהליך פריסת מערכת מעקב מורכב.


פתרונות:


מצלמה מהירה להתקנה: הוא מצויד בפאנל דק מהיר להתקנה מופרד משאר הרכיבים. רק שני שלבים נדרשים בעת ההתקנה: קבע את הפאנל המהיר להתקנה במקום וחבר את הרכיבים האחרים.


מצלמת כדורים משותפת אוניברסלית: זה מבטל באופן משמעותי את הטרחה של כוונון מתמיד של ברגים וזווית המצלמה בעת התקנת המכשיר.


מצלמת PT מהירה להתקנה: חבילת המוצר המקורית מכילה שני פאנלים מהירים להתקנה (תלייה על הקיר ותלייה בתקרה), המספקים אפשרויות התקנה מרובות. באמצעות אפליקציית DMSS, פונקציית Pan & Tilt (Pan 0-355° & Tilt 0-90°) מאפשרת למשתמש להתאים מרחוק את זווית המצלמה לכיסוי ניטור מיטבי.


תרחישים של מקומות:

מקורה: לובי, בית קפה, מחסן, חנות קמעונאית

בחוץ: חניון, מגרש משחקים, פארק, וילה

פנורמי: מסדרון, קניון, גינה ציבורית, אזור מגורים

52 views0 comments

Yorumlar


bottom of page