top of page
Search

חברת דאווה מכריזה על מיזם משותף עם אלאט לפיתוח מרכז הייצור הראשון שלה מחוץ לסין - בערב הסעודית

Updated: Feb 22

20 בפברואר 2024 / ריאד, ערב הסעודית. פתרון AIoT מוביל עולמי ממוקדי וידאו וספקית שירותים, עומדת לפתח את מתקן הייצור הראשון שלה בחו"ל באמצעות שיתוף פעולה אסטרטגי עם Alat, חברה בת בבעלות מלאה של קרן השקעות ציבוריות (PIF) בממלכת ערב הסעודית.


מיזם משותף זה, Alat AIVisio Technology Co. Ltd (AIVisio), שואף ליצור מרכז ייצור אוטומטי ביותר עבור מוצרי AIoT מובילים בתעשייה ופתרונות חכמים בתשתיות עירוניות ואזורי מסחר, בהשקעה כוללת של 200 מיליון דולר. בטקס החתימה השתתפו מר עמית מידה (מנכ"ל אלאת), מר ג'ייסון ז'או (נשיא בכיר של Dahua Technology), מר בוב צ'ן (סמנכ"ל דאווה ונשיא עסקים גלובליים), ומנהלים בכירים נוספים משתי החברות.אלאט שבסיסה בריאד, ערב הסעודית, הוקמה כדי ליצור עסק עולמי בתחום האלקטרוניקה והתעשיות המתקדמות, והיא מחויבת ליצור ייצור ברמה עולמית המתאפשרת על ידי חדשנות ומנהיגות טכנולוגית עולמית. החברה משתפת פעולה עם מובילי טכנולוגיה ברחבי העולם כדי לשנות תעשיות תוך הקמת עסקים ברמה עולמית בממלכה, המונעים על ידי אנרגיה נקייה.


כחוליה המחברת את אירופה, המזרח התיכון ואסיה, ערב הסעודית הכניסה הזדמנויות פיתוח חדשות בשנים האחרונות. שותפות זו היא צעד חשוב עבור Dahua להרחבת השווקים בחו"ל, התאמה של הייצור ולשפר עוד יותר את יכולות האספקה ​​הגלובלית שלה כדי לשרת לקוחות ברחבי העולם.מר ג'או ציין כי הכלכלה הדיגיטלית מניעה שדרוג תעשייתי וחדשנות כלכלית בת קיימא בקנה מידה עולמי. כאחת מחברות ה-AIoT הראשונות שנכנסו לשוק הבינלאומי, Dahua פיתחה את עסקיה העולמיים ביותר מ-180 מדינות ואזורים. בהדגיש את המשמעות האסטרטגית של דאהוא בשוק הערבי הסעודי, הוא אמר, "השותפות שלנו עם אלאט היא יוזמה אסטרטגית ארוכת טווח של win-win. זה עולה בקנה אחד עם היעדים העסקיים שלנו של פיתוח ירוק, דל פחמן ובר קיימא. בהתבסס על המומחיות של Dahua בייצור דיגיטלי וניהול כישרונות, יחד עם התמיכה של Alat, אני מאמין שנוכל להציב במשותף רף חדש לתעשיית ה-AIoT המובילה בעולם. באמצעות המאמצים המשותפים שלנו, נוכל לתרום ביעילות לרווחת האזור והעולם. "


"חברת ALT גאה לשתף פעולה עם Dahua, מובילה עולמית בפתרונות AIoT ממוקדי וידאו. יש לנו שאיפות גדולות לקחת פתרונות Smart City ו-Smart Enterprise, מתוצרת הממלכה, לשווקים מקומיים ובינלאומיים כאחד. המשימה של Dahua עולה בקנה אחד עם שלנו המטרה להניע ולהוציא לפועל חזון של יצירת טכנולוגיה גלובלית בת קיימא, המיוצרת בממלכה", אמר מר מידהה.שוק ה-AIoT הממוקד בווידאו התרחב עוד יותר בעידן הדיגיטלי, והיישומים הקשורים והערך המסחרי המשיכו לעלות. עם חדשנות טכנולוגית בליבתה, Dahua מתמקדת בתקיפות בפלטפורמות המודיעין הדיגיטלי של AIoT ו-IoT. היא מאחדת ללא הרף יכולות טכנולוגיות כגון AI, מודלים בסיסיים ורב-מודאליים כדי לספק למשתמשים גלובליים מוצרים ושירותים חכמים מהדור הבא, ולטפח טרנספורמציה דיגיטלית במגוון רחב של תרחישים מפולחים. במקביל, Dahua מקדמת באופן פעיל את האינטגרציה המעמיקה של טכנולוגיה דיגיטלית ותחומי תעשייה כדי להקל על ייצור אינטליגנטי גלובלי. במהלך השנים, Dahua השתמשה בדיגיטליזציה כדי לבנות שרשראות אספקה ​​יעילות, אינטליגנטיות, גמישות ואמינות עבור לקוחות גלובליים. בהתבסס על חדשנות טכנולוגית ותעשייתית, Dahua תומכת באופן מקיף בממשל עירוני יעיל ובפעולות ארגוניות אינטליגנטיות, ומעצימה עמוקות את הפיתוח הדיגיטלי-תבוני של התעשיות.


שותפות אסטרטגית זו בין Dahua ו-Alat מסמנת אבן דרך חשובה בחזון 2030 של ערב הסעודית. תוך כדי המשך הרחבת הנוכחות הגלובלית שלה, Dahua תמשיך למנף את המומחיות שלה בדיגיטליזציה וחדשנות טכנולוגית, תשפר את איכות הייצור והקנה מידה עם אנרגיה נקייה, תעצים את השינוי בתעשייה, ולתרום לעתיד בר קיימא.


על אלאת:

היא חברה המתמקדת בשינוי תעשיות גלובליות (אלקטרוניקה ותעשיות) ויצירת מרכז ייצור ברמה עולמית בממלכה המופעלת על ידי אנרגיה נקייה כדי לבנות מחר טוב יותר. Alat תספק ייצור בר קיימא כדי לעזור לחברות גלובליות להפחית את הפליטות שלהן ולהתקדם לעבר ייצור אפס פחמן. אלאט, שהוקמה וממומנת על ידי קרן ההשקעות הציבורית (PIF), היא גורם חיוני של יעדי Vision 2030 לגיוון כלכלי, פיתוח תעשייתי, חדשנות ויצירת מקומות עבודה.


המטרה העיקרית של אלאט היא להבטיח שחברות גלובליות יקימו פתרונות ייצור ברי קיימא בממלכה, נהנות ממשאבי אנרגיה ירוקה בשפע, המיקום הגיאוגרפי הייחודי של המדינה והשקעותיה בטכנולוגיה. בתחילה תחומי העסקים האסטרטגיים המרכזיים שלה יהיו אלקטרוניקה מתקדמת, מבנים חכמים, מכשירים חכמים, מכשירים חכמים, בריאות חכמה, תעשיות מתקדמות ומוליכים למחצה, ותשתיות וטכנולוגיות מהדור הבא. למידע נוסף, בקר בכתובת alat.com.

7 views0 comments

Comentarios


bottom of page